Кошик
7 відгуків
Інтернет–магазин WOOLBOOK
+380 (50) 302-02-27

Як визначити розмір жіночої сорочки

Як визначити розмір жіночої сорочки

Основна проблема купівлі одягу в інтернет-магазині полягає в тому, що покупець не може поміряти його перед цим. Тому перш ніж замовляти сорочку, яка вам сподобалася, потрібно перш за все впевнитися в тому, що ви обрали саме той розмір, який ідеально для вас підійде.

Ускладняється справа ще й в тому, що багато жінок відрізняються нестандартними фігурами. Саме тому жіноча сорочка навіть підходящого розміру може не підійти.

Робимо заміри

Отже, щоб дізнатися розмір своєї сорочки, потрібно перш за все самостійно зняти всі заміри. Тільки таким чином ви зможете зрозуміти, які саме моделі, що представлені в інтернет-магазині, підійдуть вам ідеально.

Для цього потрібно зробити заміри:

  • грудей;
  • талії;
  • рукава;
  • плечей.

Замір грудей

Жінкам, як і чоловікам, до речі, потрібно зробити заміри найширшої частини грудей, щоб виявити, який саме розмір сорочки буде підходящим. Для цього варто взяти метрову стрічку для вимірювання та обережно обмотати її навколо найширшої частини грудей. Після цього обов’язково запишіть значення, яке вийшло в спеціально підготовлену завчасно таблицю. Це допоможе значно полегшити справу.

Для того щоб отримати найбільш точний результат, ви можете повтори процедуру кілька разів.

Замір талії

Замір талії – це ще одна обов’язкова процедура, яка допоможе правильно підібрати розмір сорочки. Для цього так само знадобиться стрічка із сантиметрами для вимірювання. Її потрібно обмотати на талії там, де зазвичай розташовується пояс спідниці. Ще одним варіантом є вимірювання талії в найтоншому місці.

Як і в попередньому випадку ви можете зробити заміри кілька разів підряд, щоб уникнути похибки.

Замір рукава

Сорочка може бути банально незручна, якщо її рукав буде закоротким або задовгим. Саме тому варто виміряти певні параметри власної руки. Починати замір потрібно від плеча до зап’ястя.

Замір плечей

Замір плечей та наступні показники не є обов’язковими. Але якщо ви хочете підібрати той розмір сорочки, який буде пасувати вам ідеально, не буде зайвим зробити це також. Замір плечей вимірюється досить просто. Єдина проблема – зробити це самостійно не вийде. Потрібно попросити допомоги іншої людини, яка буде обмотувати сантиметрову мірку навколо ваших плечей.

Замір стегон

Цей показник потрібен тільки в тому випадку, якщо купується довга сорочка вільного крою. Вимірювати потрібно окружність стегон в найширшій їх частині.

Замір шиї

Також проводиться в найширшій частині. Потрібен саме для того, щоб комірець сорочки сидів на вас ідеально.

Порівняння та визначення розміру

Після того як ви отримали всі параметри починається найскладніше. Існує дуже багато різноманітних стандартів розмірів, які можуть суттєво відрізнятися один від одного. Тому ваша задача, коли ви знайшли сорочку, яка вам сподобалася, дізнатися який саме стандарт може використовуватися виробником. А вже потім порівняти свої параметри із таблицею розмірів.

Важливо розуміти, що деякі виробники можуть випускати продукцію за власними стандартами. В такому випадку потрібно знайти таблицю розмірів, яка використовується ними. Найчастіше її можна скачати на сайті виробника, але й на сторонці сорочки в інтернет-магазині вона також може бути.

Варто пам’ятати, що наше тіло постійно змінюється. Тому потрібно повторювати всі заміри, якщо ви не робили їх певний період часу. Таким чином ви завжди зможете купити сорочку, яка чудово вам підходитиме.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner